Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto
| Internet WiFi is beschikbaar in kamers WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Tennisveld | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderspeelruimte Speelzaal |
Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto Pôrto das Galinhas villa bevindt zich op 3 km van Compensa Port en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het vakantiehuis is in de wijk Praia de Muro Alto genesteld, op 25 minuten wandelen vanaf Muro Alto Beach. Shrimp Tecmares is op 4 km afstand van de villa gesitueerd.
De woning biedt een keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast om uw eigen maaltijd te bereiden.
- Locale bezienswaardigheiden
- strand Cupe2,2 km
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson4,8 km
- Compensa Port3,9 km
- Mercadinho Santana4,8 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes49 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Fitnesscentrum
- Tennisveld
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa is $119. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa?
Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa?
Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa beschikt over een keuken met een koelkast. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa?
Nannai Residence Frente Piscina Beira Mar Muro Alto villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Compensa Port en de Shrimp Tecmares bereiken, die respectievelijk op 3 km van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.